Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ   Бер »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  

Вітаємо переможців ІІІ етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики


01 – 02 лютого 2020 року на базі Рівненського навчально-виховного комплексу № 2 “Школа – ліцей” впроходив ІІІ етап всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. Команду району представляли чотири учні 8 – 11-х класів закладів загальної середньої освіти району: Зарічненського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія” (1 учень), Серницької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів (3учні).

Приємно відзначити, що за рішенням обласного журі переможцями визнані: 

 

– Полюхович Станіслав, учень 8 класу Серницької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів (диплом ІІІ ступеня);

– Чередько Данило, учень 10 класу Серницької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів (диплом ІІІ ступеня);

– Дяденчук Владислав, учень 11 класу Зарічненського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія” (диплом ІІ ступеня).

Вітаємо наших переможців і дякуємо за гідну презентацію району та свого закладу на обласному рівні! Бажаємо успішного навчання, невичерпної енергії, безмежної наснаги, віри у власні сили, впевненості у подальших конкурсних випробуваннях! Нехай ця перемога стане початком нових досягнень, а успіхи та прагнення до знань будуть постійними супутниками у житті.

Висловлюємо щиру вдячність їхнім наставникам: Чередьку Дмитру Адамовичу і Грицевич Яні Миколаївні, вчителям фізики Серницької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів, та Войтовичу Леонтію Миколайовичу, вчителю фізики Зарічненського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія”.

Дякуємо Вам за плідну працю! Бажаємо Вам натхнення та ще вагоміших здобутків у майбутньому!

Районний методичний кабінет