Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ   Бер »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  

Monthly Archives: Лютий 2020

Запрошення-перепустки на пробне ЗНО

Запрошення-перепустки на пробне ЗНО будуть на інформаційних сторінках учасників 02.03.2020

 Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти визначив заклади, які працюватимуть пунктами пробного ЗНО, та здійснив розподіл учасників пробного ЗНО.

         Із 02 березня 2020 року учасники пробного ЗНО з Волинської, Львівської та Рівненської областей можуть роздрукувати запрошення-перепустку для участі у пробному тестуванні, яке розміщене на «Інформаційній сторінці учасника ПЗНО» (логін та пароль доступу учасники отримали під час реєстрації) сайту ЛРЦОЯО http://lv.testportal.gov.ua. У запрошенні-перепустці вказані адреси пунктів проведення пробного ЗНО.

Нагадуємо, що допуск учасників у пункти проведення пробного ЗНО здійснюється за наявності документа, що посвідчує особу (паспорта чи свідоцтва про народження), запрошення-перепустки з 10:15 до 10:50.

         Календар пробного ЗНО -2020

21 березня 2020 року – українська мова і література.

28 березня 2020 року – історія України, математика, іноземні мови, географія, фізика, хімія, біологія.

                                     

Кожен крок – це крок до успіху!

 

Шевченкове слово – то кришталево-чисте свічадо

 

26 лютого 2020 року  на базі сектору освіти Зарічненської районної державної адміністрації відбувся районний огляд-конкурс читців-декламаторів, юних поетів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській!»

Важко знайти українця, який би не знав хоча б кількох рядків Великого письменника, адже він уже давно став символом волі, правди й безстрашності. Уся творчість Кобзаря пройнята гарячою любов’ю до Батьківщини та людини. Його думи, його пісні, його турбота про світлу долю народу сьогодні є одним із засобів утвердження національної свободи для мільйонів наших співвітчизників.

Захід, присвячений постаті видатного письменника, укотре зібрав творчо обдаровану молодь, шанувальників Кобзаревого слова і традицій свого народу: 45 учнів із 22 закладів загальної середньої освіти району та 3 закладів загальної середньої освіти Локницької об’єднаної територіальної громади.

З вітальним словом до поціновувачів Шевченкового слова звернулася голова журі районного огляду-конкурсу читців-декламаторів, юних поетів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській», завідувач районного методичного кабінету сектору освіти Зарічненської районної державної адміністрації Людмила Володимирівна Бабич, яка зазначила, що Конкурс реалізує підхід Нової української школи у вивченні творчої спадщини великого класика та засвідчує, що творчість Тараса Шевченка і в ХХІ столітті спонукає до ціннісного сприйняття історії й сьогодення. Великий Кобзар зумів створити художні твори, до яких наша країна зверталася в найтяжчі історичні моменти, консолідуючи національний дух в утвердженні цінностей відкритого демократичного суспільства.

Шевченкові образи – поетичні, прозові й малярські – об’єднують нас, утверджуючи понадчасовий потенціал генія.

Огляд-конкурс читців-декламаторів, юних поетів дає можливість молодому поколінню ще раз звернутися до художнього спадку Кобзаря, отримати урок моральності та духовного зміцнення, а також продемонструвати високий рівень своєї творчості.

Людмила Володимирівна побажала конкурсантам успіхів у майстерному оволодінні художнім словом, а їхнім наставникам – радості й задоволення від досягнень своїх  вихованців!

Переможці конкурсу:

У номінації «Читці-декламатори»:

молодша вікова категорія:

І місце – Полюхович Олена, учениця Серницької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

ІІ місце – Мерзін Ольга, учениця Дібрівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

ІІ місце – Юшкевич Тимофій, учень Бродницької загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів;

ІІ місце – Крилович Вероніка, учениця Зарічненської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів;

ІІІ місце – Войтович Карина, учениця Новорічицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Пришелець Назарій, учень КЗ «Нобельська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів»;

ІІІ місце – Кирикович Софія, учениця Привітівської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів;

ІІІ місце – Сірко Олександра, учениця Бутівської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів;

ІІІ місце – Пешехонов Микита, учень Вичівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Драка Тетяна, учениця Іванчицької загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів.

*старша вікова категорія:

І місце – Окач Наталія, учениця КЗ «Храпинська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів»;

ІІ місце – Супрунюк Іванна, учениця Борівської загальноосвітньої школи   І – ІІІ ступенів»;

ІІ місце –  Гладкий Андрій, учень Олександрівської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів»;

ІІІ місце – Тарасюк Світлана, учениця Морочненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Полюхович Вікторія, учениця Вовчицької загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів.

У номінації «Юні поети»:

молодша вікова категорія:

І місце – Саковець Дарія, учениця Кухітсько-Вільської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

ІІ місце – Демковець Вероніка, учениця Зарічненської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів;

старша вікова категорія:

І місце – Подерня Дарія, учениця Млинківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів.

У номінації «Інсценізація»:

молодша вікова категорія:

І місце – Швая Тетяна, Смаглюк Ілля, учні Вовчицької загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів;

ІІ місце – Корнійчук Ярослав, Крилюк Ніна, учні Мутвицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

ІІ місце – Кузьміч Ангеліна, Гиналюк Марія, учні Зарічненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Саприкіна Дар’я, Крупко Денис, Полюхович Дмитро, Музичко Лілія, Гладкий Андрій, учні Олександрівської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів.

старша вікова категорія:

І місце – Мелейчук Дарина, Федоровська Маргарита, учні Новорічицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів.

03 березня 2020 року відбудеться обласний етап Конкурсу, у якому візьме участь володар гран-прі Конкурсу – учень 8 класу Зарічненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» Чекун Микола.

Вітаємо переможців та їх наставників, а всім шанувальникам слова і юним літературним талантам бажаємо подальших творчих злетів та успіхів в опануванні тонкощів рідної мови!

Людмила Бабич, завідувач районного методичного кабінету сектору освіти Зарічненської районної державної адміністрації

 

Відбувся районний конкурс колективів екологічної просвіти закладів загальної середньої освіти «Земля – наш спільний дім»

 

 

        З метою активізації участі учнівської молоді в природоохоронній роботі та екологічному русі, формування екологічної культури учнівської молоді, виявлення та поширення нетрадиційних форм роботи з набуття знань і досвіду розв’язань екологічних проблем  26 лютого 2020  року року  на базі Зарічненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» відбувся районний етап  Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» . 

Творчі виступи колективів-учасників були присвячені темі «Країні Юннатії – 95». Учні презентували еколого-просвітницьку та природоохоронну діяльність проведену протягом навчального року, висвітлили екологічні проблеми своїх населених пунктів.

Журі конкурсу відзначили належний рівень підготовки команд щодо висвітлення результатів проведення просвітницької діяльності, природоохоронної роботи, соціального значення порушеної екологічної проблеми та рівня виконавської майстерності команд.

Підбивши підсумки виступів колективів екологічної просвіти журі визначило переможців:

 

І місце –  команда  «Краплинка» Зарічненської загальноосвітньої школи

І-ІІ ступенів;

 

ІІ місце –  команда «Екос»  Кухітсько-Вільської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів;

команда «Екомолодь  Дібрівська» Дібрівської загальноосвітньої

школи І-ІІІ ступенів;

 

ІІІ місце –   команда «Зелений патруль» Олександрівської загальноосвітньої

школи І-ІІ ступенів;

команда «Агенти змін» Вичівської  загальноосвітньої школи

І- ІІІ ступенів.

        Вітаємо учасників команд з перемогою, бажаємо вагомих результатів в наступних конкурсах та гідно заявляти про себе, свій навчальний заклад та свою громаду в цілому

      Дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення Конкурсу.

ПАНОРАМА

МЕТОДИЧНИХ ЗНАХІДОК – 2020

     Конкурс-ярмарок педагогічної творчості – одна із яскравих подій в освіті Зарічненщини. Його проведення допомагає краще зрозуміти й усвідомити значимість професії педагога, систематизувати надбання щоденної праці кращих керівників, педагогів та колективів закладів освіти, зробити крок на шляху до педагогічної майстерності, презентувавши оригінальні творчі розробки з актуальних питань.

     Мета конкурсу-ярмарку – представлення напрацювань педагогічних працівників, пропаганда їх творчих досягнень в освітньому процесі, управлінській і науково-методичній діяльності.

 Конкурс-ярмарок в останні роки не втрачає свого особливого змісту, бо є неповторним інтелектуальним змаганням в історії безлічі конкурсів, унікальним, як за змістовим наповненням, психологічною напругою, так і відданістю педагогів-конкурсантів своїй справі.

Цьогоріч на І тур ХVІІ обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості було подано 68 методичних розробок в десяти номінаціях: «Управління освітою» (1 робота), «Методична робота з педагогічними кадрами» (2 роботи), «Робота з обдарованими учнями» (4 роботи), «Виховна робота» (8 робіт), «Позашкільна освіта» (3 роботи), «Українська мова та література» (15 робіт), «Іноземна мова» (15 робіт), «Зарубіжна література» (11 робіт), «Історія» (8 робіт), «Основи правознавства» (1 робота).

Експертні комісії відзначили  38  робіт, автори яких продемонстрували актуальність та оригінальність педагогічних ідей, інноваційність і практичне значення поданих на І тур ХVІІ обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості  методичних розробок.

     Конкурс-ярмарок сприяє професійній самореалізації освітян, розвитку їх творчого потенціалу, виявленню і поширенню педагогічного досвіду.

Список переможців

І туру ХVІІ обласного конкурсу-ярмарку

педагогічної творчості

І місце

Номінація Прізвище, ім’я, 

по батькові переможця

Місце роботи
Управління освітою Тишковець Олена Миколаївна Іванчицька загальноосвітня школа І – ІІ ступенів
Робота з обдарованими учнями Захаревич Наталія Францівна Морочненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
Виховна робота Дробко Ірина Володимирівна Зарічненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа         І ступеня – гімназія»
Позашкільна освіта Кравчук Ольга Платонівна Комунальний заклад «Будинок учнівської молоді»
Українська мова та література Андрушко Любов Іванівна Новорічицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
Іноземна мова (англійська) Жданюк Марія Сергіївна Зарічненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
Іноземна мова (німецька) Сірко Ніна Василівна Бутівська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів
Зарубіжна література Тумаш Валентина Миколаївна Мутвицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
Історія Курин Тетяна Володимирівна Кухітсько-Вільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
Основи правознавства Миронюк Людмила Никифорівна Кухітсько-Вільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

 

ІІ місце

Номінація Прізвище, ім’я, 

по батькові переможця

Місце роботи
Методична робота з педагогічними кадрами Крупко Лілія Василівна Вичівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
Робота               з обдарованими учнями Комаровський Петро Францович Вичівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
Виховна робота Черевко Руслана Леонідівна Кухітсько-Вільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
Позашкільна освіта Мороз Любов Петрівна Комунальний заклад «Будинок учнівської молоді»
Українська мова та література Ломазей Руслана Костянтинівна Мутвицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
Март Світлана Миколаївна Зарічненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
Товстика Алла Володимирівна Зарічненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа          І ступеня – гімназія»
Іноземна мова (англійська) Тишковець Марія Миколаївна Морочненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
Процюк Любов Григорівна Зарічненська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів
Зарубіжна література Сірко Іванна Станіславівна Бутівська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів
Історія Переходько Ірина Леонідівна Комунальний заклад «Локницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів»

 

ІІІ місце

Номінація Прізвище, ім’я, 

по батькові переможця

Місце роботи
Виховна робота Дяденчук Валентина Василівна Зарічненська  загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
Мацерук Ірина Михайлівна Зарічненська  загальноосвітня школа І – ІІ ступенів
Українська мова та література Бабич Оксана Афанасіївна Іванчицька загальноосвітня школа І – ІІ ступенів
Чернякович Світлана Антонівна Бутівська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів
Саприкіна Ольга Василівна Олександрівська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів
Марчук Алла Станіславівна Комунальний заклад «Кухченська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів»
Іноземна мова (англійська) Грекул Надія Онуфріївна Кухітсько-Вільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
Лазарчук Інна Сергіївна Кухітсько-Вільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
Волощук Тетяна Степанівна Серницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
Борейчук Марія Іванівна Кухітсько-Вільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
Зарубіжна література Старжинська Галина Яківна Зарічненська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів
Кутенес Олена Костянтинівна Комунальний заклад «Кутинська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів»
Полюхович Інна Василівна Олександрівська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів
Якимчук Оксана Миколаївна Прикладницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
Історія Полюхович Іван Миколайович Зарічненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
Полюхович Валентина Василівна Серницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
Йович Марія Володимирівна Морочненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

 

Щиро вітаємо переможців І туру ХVІІ обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості. Бажаємо творчого натхнення, плідної праці, цікавих ідей, нестандартних рішень та перемог у всіх починаннях!

Людмила БАБИЧ, завідувач

районного методичного

кабінету

 

ВІНШУЮЧИ ІНТЕЛЕКТ ТА НАУКОВУ ТВОРЧІСТЬ

Сердечно вітаємо ученицю 9 класу Зарічненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» Полюхович Дарину та наукового керівника – учителя української мови і літератури Кирикович Зою Леонідівну із високими результатами, яких вони досягли у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, здобувши почесне третє місце (вiддiлення лiтературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція «Фольклористика»).

Знаємо, що вашій перемозі передувала кропітка праця  та підготовка.

Дякуємо вам, цілеспрямованим, наполегливим і талановитим за невтомну роботу і сильний характер, які ви продемонстрували задля здобуття високого визнання у конкурсі, реалізувавши себе у власних проєктах.

Віримо, що ваші інтелектуальні пошуки та відкриття сприятимуть утвердженню вітчизняної науки.

Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, мирного неба та невичерпної енергії.