Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер   Лис »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

В учителя, як музика, душа. Немов скрипаль, що так майстерно грає…

В учителя, як музика, душа.
Немов скрипаль, що так майстерно грає,
Він кожен день, усе своє життя
Смичком добра серця дітей торкає.

І лине світом музика свята,
Що попри все ніколи не стихає.
У ній – величність, мудрість, майбуття…
Цю музику Господь благословляє.

Прислухайтесь, мелодію життя
Учитель-майстер віртуозно грає,
Бо з скрипкою учительська душа
Зріднилася… Хай музика лунає…

      Різнобарв’я осіннього падолисту галантно вальсує з туманними вітрами, відкриваючи шлях, тканий павутинням золотоволосої красуні в світ нового та невідомого.
Віддаючи все багатство душі, розкриваючи скарбницю знань, педагоги виховують та плекають найбільший скарб української нації – дітей, віртуозно, як скрипаль, торкаються дитячих душ, вміло ускладнюючи майстерність завдань.

      Квітами та вдячністю до вчителів розквітає жовтень, теплі сонячні дні якого подарували особливе свято – День працівника освіти!

      03 жовтня 2019 року на базі Зарічненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня працівників освіти.
Працівників освітньої галузі району привітали начальник відділу освіти Зарічненської районної державної адміністрації Павло Мельник, заступник голови Зарічненської районної ради Леонід Філончук, голова ради Зарічненської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Тетяна Кіковська.

      За сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у розвиток освіти Зарічненщини та з нагоди Дня працівників освіти працівники закладів дошкільної, загальної середньої і позашкільної освіти були нагороджені Почесними грамотами управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, Подяками Зарічненської районної державної адміністрації та Зарічненської районної ради, Грамотами та Подяками відділу освіти Зарічненської райдержадміністрації, Почесними грамотами Рівненської обласної організації Профспілки та Зарічненської районної організації Профспілки.

      Кожен із нас у шкільні роки зустрічає на своєму шляху чимало вчителів. Мабуть, усі запам’ятовуються з повагою. Але є вчителі, образ яких ми носимо в серці все життя. Це такі вчителі, які дали нам не просто шкільні знання, а які навчили нас жити, любити й працювати. Про них кажуть: «Ці вчителі від Бога».
Зразком для наслідування для педагогів були і залишаються ветерани педагогічної праці, які багато років плідно працювали на освітянській ниві Зарічненщини, а цьогоріч вийшли на заслужений відпочинок.

       Шанованих гостей, корифеїв педагогічної праці, імена яких відомі не лише на теренах освіти Зарічненщини, але й за її межами, щиро вітали працівники відділу освіти Зарічненської райдержадміністрації. Поетичні рядки, слова глибокої поваги і шани, адресовані учасникам святкового дійства, лунали з вуст вихованців Зарічненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія».

       Святковий концерт присутнім подарували вихованці Зарічненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів, Зарічненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія», Зарічненської дитячої школи мистецтв.

       Вельмишановні педагогічні працівники, Ви – ковалі юнацьких задумів, мрій та сподівань, професійно та витончено задаєте ритм енергійним, креативним особистостям. Ваша творчість потребує підтримки, фах – постійного вдосконалення, майстерність – втілення, а діти – любові в мереживі знань!
Зі святом Вас, стражі знань і добра, прометеї світла і любові, гаптувальники миру і тепла!

Людмила Бабич, завідувач
районного методичного кабінету
відділу освіти Зарічненської районної
державної адміністрації