Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип   Вер »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

СТВОРЕННЯ УМОВ ДЛЯ РІВНОГО ДОСТУПУ ДО ЯКІСНОЇ ОСВІТИ

    

       27 серпня 2019 року в актовій залі відділу освіти Зарічненської районної державної адміністрації під керівництвом начальника  відділу освіти Мельника Павла Володимировича та за участю   в.о. голови Зарічненської районної державної адміністрації Ширінги Сергія Федоровича, заступника голови  Зарічненської районної ради Філончука Леоніда Михайловича відбулась нарада керівників закладів загальної середньої освіти та їх заступників з навчально-виховної, науково-методичної, виховної  роботи, керівників закладів позашкільної освіти з теми «Створення умов для рівного доступу до якісної освіти».

      Із вітальним словом до учасників наради звернулися Ширінга Сергій Федорович, в.о. голови Зарічненської районної державної адміністрації та Філончук Леонід Михайлович, заступник голови Зарічненської районної ради.

       Начальник відділу освіти Зарічненської районної державної адміністрації Павло Володимирович Мельник акцентував увагу на нових підходах щодо створення умов для рівного доступу до якісної освіти.

      Зі структурою 2019 – 2020 навчального року та змінами до Положення про індивідуальну форму навчання в закладах загальної середньої освіти ознайомив Процюк Сергій Васильович, головний спеціаліст відділу освіти Зарічненської районної державної адміністрації.

      Питання інноваційних підходів до формування системи науково-методичного супроводу педагогічних працівників і керівних кадрів закладів освіти в умовах освітньої реформи розкрила Бабич Людмила Володимирівна, завідувач районного методичного кабінету відділу освіти Зарічненської районної державної адміністрації.

     Людмила Володимирівна також висвітлила методичні рекомендації щодо розроблення освітніх програм закладів загальної середньої освіти у 2019 – 2020 навчальному році.

    Про особливості організації інклюзивного навчання у закладах освіти в 2019 – 2020 навчальному році розповіла Полюхович Оксана Олексіївна, директор КУ «Зарічненський інклюзивно-ресурсний центр».

    Питання щодо необхідності імунізації дітей шкільного віку та педагогічних працівників озвучивПавлович Володимир Володимирович, заступник директора з науково-методичної роботи Зарічненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія».

    Виклики сьогодення та дії Профспілки, спрямовані на захист соціально-економічних прав освітян окреслила у своєму виступі Кіковська Тетяна Олександрівна, голова ради Зарічненської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України.