Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві   Чер »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Підсумки районного етапу обласного конкурсудекоративно-ужитковогоі образотворчого мистецтва“Знай і люби свій край”

 

        11  квітня 2019 року на базі комунального закладу «Будинок учнівської молоді» Зарічненської районної ради Рівненської області пройшов районний етап обласного конкурсу декоративно – ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

        У заході взяли участь вихованці Кухітсько–Вільської, Морочненської, Вичівської, Неньковицької, Зарічненської , Новорічицької загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, комунальних  закладів: «Нобельська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», «Кухченська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», «Локницька   загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Локницької сільської ради Зарічненського району Рівненської області, Олександрівської, Привітівської, Річицької, Вовчицької, Зарічненської, Іванчицької загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів, Зарічнеського навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» та Будинку учнівської молоді.

        Згідно рішення журі учасників – переможців районного етапу обласного конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва  “Знай і люби свій край” нагороджено дипломами відділу освіти Зарічненської районної державної адміністрації.

 

       За зайняте I місце:

  • Моторка Владислава, учня 9 класу Бутівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (в номінації «Різьба по дереву»);
  • Тарасюк Анастасію, вихованку Будинку учнівської молоді (в номінації «Народна лялька»);
  • Масюк Ангеліну, вихованку гуртка «Паперовий світ» Зарічненського навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія » (в номінації «Квілінг»);
  • Саприкіну Дар’ю, ученицю 5 класу Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів( в номінації «Художня вишивка»);
  • Шкоду Анастасію, ученицю 7 класу Бутівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (в номінації «В’язання гачком»);
  • Репецьку Ольгу, ученицю 9 класу Зарічненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (в номінації «Солоне тісто»);
  • Чиж Олександру, ученицю 3 класу Зарічненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (в номінації «Вишивка бісером»);
  • Улітко Тетяну, ученицю 7 класу Вичівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ( в номінації «Вироби з бісеру»);
  • Бабич Марію, вихованку Будинку учнівської молоді (в номінації «М’яка іграшка»);
  • Крупко Соломію, ученицю 5 класу Бутівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів ( в номінації «Ткацтво»);
  • Колесник Дарину, вихованку Будинку учнівської молоді (в номінації «Художній розпис»);
  • Колошинську Сніжану, вихованку Будинку учнівської молоді (в номінації «Вироби зі шкіри»);
  • Гмир Єлизавету, ученицю 3 класу Бутівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (в номінації «Ізонитка»);

       За зайняте  IІ місце:

  • Кучерешко Дарину, вихованку гуртка «Технічне моделювання» комунального закладу «Кухченська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Локницької сільської ради Зарічненського району (в номінації «Живопис»);

 

  • Троневич Анну, вихованку Будинку учнівської молоді (в номінації «Пейп – арт»);
  • Полюхович Діану, вихованку Будинку учнівськлї молоді (в номінації «Квілінг»);
  • Васерука Миколу, вихованця Будинку учнівської мололоді (в номінації «Аплікація»);
  • Полюховича Андрія, вихованця Будинку учнівської молоді (в номінації «Аплікація»);
  • Власюка Андрія, вихованця Будинку учнівської молоді (в номінації «Лозоплетіння»);
  • Полюховича Василя, вихованця Будинку учнівської молоді (в номінації «Паперопластика»);
  • Степанчук Софію , вихованку Будинку учнівської молоді (в номінації «В’язання гачком»);
  • Мацерук Ірину, ученицю 11 класу Зарічненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (в номінації «Графіка»);

– учнівський колектив Зарічненської загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів (в номінації «Народна лялька»);

  • Філончук Анастасію, вихованку Будинку учнівської молоді (в номінації «Писанкарство»);
  • Полюхович Ірину , вихованку Будинку учнівської молоді (в номінації «Печворк»);

– колектив учнів 1 класу Бутівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів ( в номінації «Художній розпис»);

– Шпаковську Валентину. ученицю 9 класу Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів ( в номінації «Художня вишивка»);

–  Гмир Мирославу, ученицю 9 класу Бутівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (в номінації «Бісероплетіння»).

 

   За зайняте  IІІ місце:

– Миронюк Олександру, ученицю 2 класу Кухітсько – Вільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (в номінації «Народна лялька»);

– Пожарську Богдану, вихованку Будинку учнівської молоді (в номінації «Вироби з соломки»);

– Сазонову Дарину , вихованку Будинку учнівської молоді (в номінації «Вишивка бісером»);

– Репецьку Діану, вихованку Будинку учнівської молоді ( в номінації «В’язання гачком»);

– Куликович Наталію, ученицю 2 класу комунального закладу « Нобельська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Локницької сільської ради Зарічненського району (в номінації «Вироби з природніх матеріалів»);

– Шпаковську Катерину , вихованку Будинку учнівської молоді (в номінації «Витинанка»);

– Блищик Анну, ученицю 2 класу Новорічицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (в номінації «Паперопластика»);

– Шкльоду Андрія , учня 2 класу комунального закладу « Нобельська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Локницької сільської ради Зарічненського району (в номінації «Бісероплетіння»);

– Грушу Ангеліну, ученицю 5 класу Зарічненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (в номінації «Живопис»);

– Палій Христину, ученицю 4  класу Річицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (в номінації «В’язання гачком»);

– Гайчук Альону, ученицю 9 класу Борівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступнів ( в номінації «В’язання гачком»);

– Бруцьку Людмилу ,ученицю 7 класу Вичівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ( в номінації «Художня вишивка»);

– учні 5 класу Привітівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (в номінації «Аплікація»);

– учні 9 класу Іванчицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (в номінації «Аплікація»).