Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві   Чер »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ПРОВЕДЕНО РАЙОННИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ З БІОЛОГІЇ

        Відповідно до плану роботи РОІППО та плану роботи РМК відділу освіти Зарічненської РДА  15 травня 2019 року на базі Зарічненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» відбувся семінар – практикум для вчителів біології закладів загальної середньої освіти з теми «Сучасний урок в контексті компетентнісної освіти». В роботі семінару – практикуму взяли участь 21 вчитель біології закладів освіти району та 5 вчителів Локницької ОТГ.

        Семінар розпочався з виступу методиста природничих дисциплін РОІППО Шагієвої Раїси Радисівни, яка акцентувала увагу присутніх на актуальні проблеми підвищення якості біологічної освіти , професійної компетентності педагогічних працівників з питань упровадження інноваційних педагогічних технологій в освітній процес та формування готовності педагогів до впровадження завдань Нової української школи.

       Цінним у роботі семінару був практикум, під час якого учасники семінару працювали у групах. Кожна група конструювала сучасний компетентнісно орієнтований  урок та презентувала розроблену модель.

       Учасники семінару ознайомились із сучасними підходами до організації освітнього процесу в умовах реалізації реформи освітньої галузі  та розглянули сутність теоретичних і практичних аспектів компетентнісно орієнтованого уроку з біології.

       Під час проведення підсумків учасники семінару підкреслили актуальність та важливість обговореної проблеми , відмітили професіоналізм, високий рівень та практичну направленість семінару.