Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві   Чер »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Обираємо найкращих

       Обрання нового складу районної ради старшокласників «ШАНС» стало важливою подією для лідерів Зарічненщини.15 травня 2019 року КЗ «Будинок  учнівської молоді» Зарічненської районної ради радо вітав учасників звітно-виборної конференції, на яку прибули 17 лідерів учнівського самоврядування . Лідери із хвилюванням презентували звітні матеріали про діяльність шкільних осередків учнівського самоврядування за підсумками  роботи  2018-2019 навчального року. Із задоволенням ділились власним досвідом роботи.

        Із звітними матеріалами про виконану роботу на посаді голови районної ради старшокласників «ШАНС» у 2018-2019 навчальному році виступила Чміль Яна.  Щира, цікава, активна, ініціативна та завжди усміхнена Яна чудово справилась з дорученою їй роботою, виправдавши сподівання активу районної ради старшокласників.

       Перед своїми виборцями виступили 3 кандидатури на голову РРС  із власними програмами. Кожному із учасників заходу була надана можливість виступу.

       За результатами таємного голосування перемогу отримала Огієвич Ярослава учениця 9 класу КЗ Локницької загальноосвітньої школи, яка стала головою РРС на наступний термін.Також було обрано заступника голови  Чепуру Богдану ученицю 9 класу Зарічненської ЗОШ І-ІІІ ст. та секретаря Полюхович Софію, ученицю 8 класу Зарічненського НВК «ЗОШ І ст.- гімназія».

       Звичайно ж не можна не відмітити роботу координаторів шкільних осередків учнівського самоврядування, які усіляко підтримують своїх юних вихованців та допомагають їм у реалізації різноманітних проектів, акцій, флеш-мобів, свят. Діти та координатори були активними та ініціативними, із радістю підключались до запропонованих районною радою старшокласників заходів, реалізовували багато проектів та акцій на районному рівні. Учнівські лідери співпрацюють з усіма, кому зрозумілі і не байдужі  їхні інтереси, справи, хто готовий їм допомогти.

       Висловлюю щиру вдячність всім учасникам за цікаву та продуктивну співпрацю і сподіваюсь, що наступний рік буде сповнений нових ідей та задумів.

 

                                      Наталія Ходневич,

 координатор учнівського самоврядування району