Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Інклюзивно-ресурсний центр

Методоичні рекомендації щодо навчання осіб з ООП в 2019-2020 н.р.

Положення про команду психолого-педагогічного супроводу

ПОСТАНОВА_від_27_лютого_2019_р._№_129_Деякі_питання_використання_субвенції_з_державного

_бюджету_

ЩОБ ЯКІСНО РОЗПОЧАТИ 2019-2020 н.р.

 


 

31.08.2018


31 серпня 2018 року, відбулося відкриття комунальної установи «Зарічненський інклюзивно-ресурсний центр» Зарічненської районної ради Рівненської області.

У церемонії відкриття взяли участь – начальник управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Григорій Миколайович Таргонський, завідувач сектору інклюзивної освіти управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Юлія Іванівна Ковальчук,  голова Зарічненської районної державної адміністрації Анатолій Федорович Смаглюк, голова районної ради Аркадій Аркадійович Місюра, заступник голови адміністрації Сергій Федорович Ширінга, голова Локницької ОТГ Петро Васильович Харковець,  начальник відділу освіти райдержадміністрації Павло Володимирович Мельник,  директори та педагогічні працівники  закладів загальної середньої освіти району.

Завданням центру є проведення комплексної оцінки з метою визначення особливих освітніх потреб дитини, розроблення рекомендацій щодо програми навчання, надання психолого-педагогічної допомоги, консультацій та взаємодія з педагогічними працівниками дошкільних, загальноосвітніх та професійно (професійно-технічних) навчальних закладів з питань організації інклюзивного навчання та надання консультативно-психологічної допомоги батькам.

Клькісний склад фахівців центру визначено з урахуванням потреб до кількості дітей з особливими освітніми потребами. Відповідно до банку даних у районі на обліку перебуває 501 дитина  з психофізичними вадами. Тому штатний розпис установи затверджений з розрахунку:  3 логопеди, 2 практичні психологи, 1 вчитель лікувальної фізкультури, 1 олігофренопедагог, 1 вчитель-тифлопедагог і 0.5 ставки вчитель-сурдопедагог.

В Зарічненському ІРЦ є 4 облаштованих кабінети, а саме: кабінет директора центру  для здійснення первинного прийому батьків або законних представників дитини, кабінет лікувальної фізкультури, кабінет логопеда та практичного психолога,  де передбачено зони для роботи інших спеціалістів: вчителя-олігофренопедагога, вчителя-сурдопедагога та вчителя-тифлопедагога.

ІРЦ забезпечений комп’ютерним обладнанням, багатофункціональним пристроєм, комплектом дитячих меблів, комплектом  ігрового розвиваючого обладнання, комплектом дидактичних матеріалів і меблями для персоналу та занять з дітьми.