Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Оголошення


АНОНС. Про онлайн-зустріч з вчителями предметів природничого  напряму

Комунальна установа «Зарічненський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Зарічненської районної ради Рівненської області повідомляє, що 23 грудня 2020 року  о 10.00 год. відбудеться онлайн консультація для вчителів природничих дисциплін «Організація здобуття освіти за дистанційною формою».

Підключитись до вебконсультації можна з використанням сервісу ZOOM


АНОНС. Методичний онлайн-порадник для вчителів природничих дисциплін

Комунальна установа «Зарічненський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Зарічненської районної ради Рівненської області повідомляє, що 22 грудня 2020 року відбудеться засідання методичного онлайн-порадника для вчителів природничих дисциплін «Екологічне виховання в сучасній школі ».


  Сектор освіти Зарічненської районної державної адміністрації повідомляє, що відповідно до плану роботи комунальної установи  «Зарічненський інклюзивно-ресурсний центр» 22 грудня 2020 року о 10 год відбудеться  семінар-практикум для новопризначених асистентів вчителів закладів загальної середньої освіти.


29.03.2019

     03 квітня 2019 року. Буде проведено районний етап Всеукраїнського фестивалю- конкурсу «Молодь обирає здоров’я», місце проведення   – Зарічненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія».   Початок о 10.00. До участі запрошуються команди закладів освіти у складі 9 осіб (7 учасників і 2 керівники).

     Програмою І етапу фестивалю передбачається:

  • урочисте відкриття фестевалю за участю організаторів;
  • тренінг щодо формування здорового способу життя дітей і молоді;
  • конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій;
  • конкурс плакатів;
  • конкурс фотографій, художніх робіт;
  • конкурс- вікторина;
  • підведення підсумків, нагородження переможців і кращих команд.

     Бажаємо успіху!

 


27.03.2019

Вимкни світло на годину –збережи природу планети Земля

    У суботу, 30 березня 2019 року о 20:30 год. проводитиметься всесвітня кампанія Година Землі. Люди у всьому світі вимкнуть світло на одну годину, щоб показати необхідність об’єднаних дій людей збереження природи нашої Планети.

    Година Землі була розпочата у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії, з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. У 2008 році ця акція поширилася світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналась до всесвітньої кампанії у 2009 році.

    У минулому році до акції приєднались понад 7 тисяч міст у 188 країнах по всьому світу. Серед тих, хто підтримав подію, були мери міст Париж, Гонконг, Ріо-де-Жанейро, відомі політики, діячі культури та багато інших. В Україні до кампанії долучилися більше 75 міст та містечок.

    Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, кампанія наголошує на необхідності щоденних дій кожного громадянина, установи, організації та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого вико­ристання природних ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою. Цього року Година Землі в Україні робитиме акцент на зв’язку людини з природою і негативному впливові споживацьких звичок на Планету.

    Звертаємось до всіх свідомих громадян, підприємств та організацій активно взяти участь у акції Година Землі-2019 та 30 березня 2019 року о 20:30 год. вимкнути світло і прилади, що не є суттєво важливими, хоча б на одну годину. Підтримка акції сприятиме як збереженню довкілля, так і підвищення міжнародного іміджу України у світі.

 


27.03.2019

 

28 березня 2019 року на базі Зарічненського НВК “Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія” відбудеться районний семінар-практикум вчителів предмету  “Захист вітчизни” з теми : “Надання першої допомоги пораненому на полі бою”.

Просимо відрядити вчителів ЗВ і ОМЗ,  які викладають даний предмет.

Початок роботи о 10.00.

 


13.03.2019

 

Відбудеться районний семінар-практикум

для вчителів математики

    15 березня 2019 року на базі Зарічненського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія” відбудеться районний семінар-практикум для вчителів математики з теми “Особливості реалізації компетентнісного підходу в навчанні математики крізь призму наскрізних змістових ліній ключових компетентностей у контексті положень Нової української школи”.

    Початок роботи семінару о 10 годині.                                                        

    Програма семінару додається.

План семінару математика

 

 


12.03.2019

     13 березня 2019 року на базі Зарічненського ДНЗ « Струмочок»  відбудеться районний семінар – практикум для практичних психологів та соціальних педагогів загальноосвітніх навчальних закладів та дошкільних навчальних закладів  з теми: «Робота психологічної служби з емоційними станами у дітей та педагогічних працівників ДНЗ». Просимо відрядити по одному представнику відповідних категорій.

     Початок роботи о 10 годині.

 


11.03.2019

АНОНС.    Районний етап  огляду-конкурсу української естрадної пісні «Юна зірка» серед учнів загальноосвітніх та позашкільного навчальних закладів

        Районний методичний кабінет інформує, що 20 березня 2019 року на базі Зарічненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія » буде проводитись І етап районного огляду-конкурсу української естрадної пісні «Юна зірка» серед учнів загальноосвітніх та позашкільного навчальних закладів.

        Заявки на участь у заході приймаються до 18 березня  2019 року на електронну адресу  nikitchyk_i@ukr.net

        Початок о 10.00 год.

 

        Умови проведення конкурсу додаються.

         Умови конкурсу

 


07.03.2019

ВІДБУДЕТЬСЯ І ЕТАП ОЛІМПІАДИ «ЗНАВЦІ БІБЛІЇ» ДЛЯ УЧНІВ 3-11 КЛАСІВ  ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

    У неділю, 10 березня 2019 року, на базі Зарічненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Міжнародний благодійний фонд «Мир» та громадська спілка «Покликані перемагати» за сприяння відділу освіти Зарічненської районної державної адміністрації проводять  І (районний) етап олімпіади «Знавці Біблії» для учнів 3-11 класів.

    Початок олімпіади 0 10 годині.

    Запрошуємо взяти участь у даному заході і поборотися за призові місця!

 

 

 

 


 

05.03.2019

 

     06 березня 2019 року на базі Зарічненської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів відбудеться районний семінар-практикум для вчителів музичного мистецтва з теми «Розвиток творчих здібностей учнів шляхом впровадження інноваційних технологій та інтерактивних методів навчання на уроках музичного мистецтва».

Початок роботи семінару о 10 годині.

 


04.03.2019

    06 березня 2019 року на базі Зарічненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбудеться районний семінар – практикум для вчителів географії з теми: «Сучасні технології навчання географії,  як основа реалізації завдань Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти в умовах упровадження концепції Нової української школи».

     Початок роботи о 10 годині

 

 


 

 

28.02.2019

        Районний методичний кабінет інформує, що 13 березня 2019 року базі Зарічненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія » буде проводитись І етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім».

        Тематика конкурсу у 2019 році – «Моя мала Батьківщина».

        До участі запрошуються команди закладів загальної середньої та позашкільної освіти, до складу яких входять 6 учнів віком від 11 до 17 років.

         Заявки на участь у заході приймаються до 07 березня  2019 року на електронну адресу nikitchyk_i@ukr.net

         Початок о 10.00 год..

         Умови проведення конкурсу додаються.

         Положення Земля наш спільний дім 2019

 


27.02.2019

 

      05 березня 2019 року на базі Зарічненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів відбудеться районний семінар-практикум для вчителів фізики та астрономії з теми “Методологічні засади формування предметних і ключових компетентностей учнів на уроках фізики та астрономії крізь призму наскрізних змістових ліній навчальних програм”.

     Початок роботи семінару о 10 годині.    

 

                 

Програма семінару додається.

Програма семінару на сайт

 


26.02.2019

      Відділ освіти Зарічненської районної державної адміністрації 27 лютого  2019 року інформує, що відбудеться нарада керівників закладів загальної середньої і позашкільної освіти  та їх заступників з навчально-виховної, науково-методичної, виховної роботи.

      Початок роботи 0 10 годині у відділі освіти Зарічненської районної державної адміністрації.

 

 


 

 

25.02.2019

Районний семінар-практикум  для вчителів інформатики

          28 лютого 2019 року на базі Зарічненського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія” відбудеться районний семінар-практикум для вчителів інформатики з теми “Ціннісний потенціал уроків інформатики щодо формування ключових компетентностей учнів крізь призму інтеграції та наскрізних змістових ліній навчальних програм”.

         Початок роботи семінару о 10 годині.      

                                                  

 

   Програма семінару додається.

   Програма семінару інформатика


 

19.02.2019

 

          Районний семінар-практикум для вчителів суспільствознавчого спрямування

                                                

      25 лютого 2019 року на базі Зарічненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів відбудеться районний семінар-практикум для вчителів суспільних предметів з теми «Формування педагогічної компетенції  учителя суспільствознавчого напрямку в умовах реформування освітньої галузі «Суспільствознавство».

     Початок роботи семінару о 10 годині.

   

 

 

Програма семінару додається.

План роботи семінару з суспільних


 

 

19.02.2019

АнонсРайонний огляд-конкурс читців-декламаторів, юних поетів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській!»

    Районний методичний кабінет відділу освіти Зарічненської районної державної адміністрації інформує, що районний огляд-конкурс читців-декламаторів, юних поетів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській!»відбудеться  22 лютого 2019 року на базі відділу освіти Зарічненської районної державної адміністрації (початок 0 10 годині).